USŁUGI

REALIZACJE

O NAS

REFERENCJE

KONTAKT

Warszawa, Garażowa 4

tel. 693 930 655

Lokalizacja wycieków wody

Lokalizacja wycieków wody w domu i innych budynkach polega na wykonaniu szeregu pomiarów, które mają na celu określenie miejsca nieszczelności instalacji wodnej. Dzięki tym metodom pomiarowym możliwa jest także lokalizacja przecieków wody w dachu płaskim lub na tarasie (balkonie). W zależności od rodzaju zdiagnozowanej nieszczelności dobierana jest odpowiednia metoda lub wykonuje się kilka pomiarów za pomocą różnych urządzeń.


Wykrywanie wycieków wody to usługa obejmująca


 • Wykonanie prób ciśnieniowych instalacji wodnej.

 • Wykonanie prób ciśnieniowych wszystkich instalacji – zakończone wykonaniem protokołu próby szczelności.

 • Badania termowizyjne.

 • Wykonanie prób szczelności instalacji wodnych gazem znacznikowym.

 • Pomiary wilgotności ścian – inwazyjne i bezinwazyjne do 30 cm w głąb badanej powierzchni.

 • Badania szczelności kanalizacji – wykrywanie przecieków czynnikiem UV.

 • Inspekcję rur kanalizacyjnych profesjonalną kamerą inspekcyjną.

 • Naprawę uszkodzonej instalacji.


Kontakt

Protek s.c.

Garażowa 4

02-651 Warszawa

693 930 655

693 768 220

biuro@protek.pl

Pn - Sob 08:00 - 16:00

Gwarantowane 100% skuteczności.

Dlaczego Protek ?

Jesteśmy specjalistyczną firmą i szukamy wycieku do skutku.

 • Posiadamy profesjonalny sprzęt do przeprowadzania szeregu niezbędnych prób.
 • Dobieramy sprzęt i metody w zależności od okoliczności i warunków.
 • Pomoc w przygotowaniu dokumentów dla ubezpieczalni.

Lokalizacja wycieków - szczegóły naszej oferty

Lokalizacja wycieków to nic innego jak bezinwazyjne sposoby wykrywania przecieków, które zazwyczaj są ukryte. Wykrywanie wycieków wody to szybki i jednocześnie bezproblemowy proces. Wystarczy posłużyć się odpowiednim urządzeniem. Co najważniejsze sposób ten minimalizuje koszty. Na pewno nie można lekceważyć danej sytuacji. Nawet minimalna szczelina w rurze, może doprowadzić do sporej ilości wycieku wody. Poza tym wszystko to prowadzi do zawilgocenia zarówno powietrza jak i murów. Używając odpowiednich urządzeń, można szybko zdiagnozować problem. Pierwszym krokiem jest więc zawsze lokalizacja przecieków wody. Często szukanie awarii w ścianie na własną rękę bez użycia konkretnego urządzenia może doprowadzić do jeszcze większych szkód. Dlatego jeśli ktoś zauważył coś niepokojącego, powinien jak najszybciej zatrudnić firmę, która zajmie się wykryciem. Takie sprawdzenie i wykrywanie wycieków wody powinno odbywać się w ramach regularnej kontroli stanu budynku. Wówczas mamy pewność, że wszystko jest w porządku i nie ma żadnych powodów do niepokoju. Nasza firma, która zajmuje się takimi usługami, bardzo chętnie przybędzie na miejsce z odpowiednim sprzętem. Nowoczesne urządzenia wskażą konkretne miejsce awarii, dzięki czemu problem zostanie w błyskawicznym tempie rozwiązany.


Lokalizacja wycieków wody polega na analizie pomiarów dokonanych w pomieszczeniu. Większość wycieków na instalacjach da się zlokalizować, jednak istnieją przypadki jak np. instalacja biegnąca pod warstwą styropianu lub elementem zasłaniającym takim jak np. wanna, gdzie lokalizacja bezinwazyjna jest praktycznie niewykonalna. Skuteczność wykrywania wycieków wody w domu i innych budynkach uzależniona jest również od ilości wypływu wody w ciągu doby . Określa się, iż wyciek jest skuteczny do namierzenia w przypadku gdy wypływ wody w ciągu doby przekracza 35 litrów.


® PROTEK // All Rights Reserved

produkcja henstudio.eu

USŁUGI

O NAS

KONTAKT

REALIZACJE

REFERENCJE

ZAPRASZAMY

 • ...

  Warszawa, Garażowa 4

  tel. x693 930 655x

  PROTEK

  Profesjonalne Usuwanie Szkód Wodnych

  Protek to firma zajmująca się profesjonalnym usuwaniem szkód wodnych, lokalizacją wycieków, osuszaniem z wilgoci technologicznej, dyżurnym ogrzewaniem i wynajmem profesjonalnych urządzeń do obniżania poziomu wilgotności i ogrzewania.