USŁUGI

REALIZACJE

O NAS

REFERENCJE

KONTAKT

Warszawa, Garażowa 4

tel. 693 930 655

Ogrzewanie dyżurne

Osuszanie budynków i mieszkań po zalaniu

Szkody miejscowe

Osuszanie budynków po zalaniu ma na celu przywrócenie właściwego poziomu wilgotności w zalanych pomieszczeniach, warstwach podposadzkowych i innych konstrukcjach eliminując możliwość dalszej destrukcji materiałów i rozwoju pleśni i grzybów. Po wstępnych pomiarach wystawiamy diagnozę i zalecane rozwiązania jeżeli chodzi o osuszanie pomieszczeń z wykorzystaniem określonych urządzeń optymalnie dostosowanych do osuszania po zalaniach w różnego typu pomieszczeniach i konstrukcjach.


Pracujemy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu optymalnie wykorzystując energię i czas. Wykorzystujemy na wybranych projektach również system SuperVision firmy Corroventa, dzięki, któremu jesteśmy w stanie monitorować i rejestrować cały proces osuszania jak również zdalnie zarządzać wybranymi urządzeniami.


Zarówno jeżeli chodzi o osuszanie mieszkań po zalaniu, jak i innych budynków i konstrukcji reagujemy zawsze niezwłocznie po otrzymaniu zlecenia. Szybka reakcja pozwala na ograniczenie kosztów usunięcia szkód.

Reagujemy niezwłocznie po otrzymaniu zlecenia. Szybka reakcja pozwala na ograniczenie kosztów usunięcia szkód.

Kontakt

Protek s.c.

Garażowa 4

02-651 Warszawa

693 930 655

693 768 220

biuro@protek.pl

Pn - Sob 08:00 - 16:00

Dlaczego Protek ?

Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się lokalizacją przyczyn zalania, osuszaniem budynków i usuwaniem szkód po zalaniu.

 • Jesteśmy w stanie zlokalizować przyczynę zalania i skutecznie ją wyeliminować.
 • Dobieramy sprzęt dostosowany do temperatury i poziomu wilgotności, dzięki czemu skutecznie usuwamy szkody po zalaniu.
 • Przeprowadzamy osuszanie ścian oraz osuszanie podposadzkowe na profesjonalnym sprzęcie Szwedzkiej firmy Corroventa.

Osuszanie po zalaniu - Szczegóły naszej oferty

Firma Protek s.c. zajmuje się realizacją takich usług jak osuszanie mieszkań, budynków i innych konstrukcji po zalaniu. Jesteśmy firmą z Warszawy z wieloletnim doświadczeniem , która wykonała już kilkaset zleceń osuszania budynków i mieszkań po zalaniu mając za sobą równie wielu zadowolonych klientów.


Duża część z naszych klientów uzyskała zwrot kosztów za poniesione straty po zalaniu z towarzystw ubezpieczeń na podstawie przygotowanej przez firmę Protek s.c. dokumentacji formalno-prawnej.


Firma Protek s.c. potwierdza , iż jest w stanie wykonać prawie każde osuszanie pomieszczeń po zalaniu przy założeniu szczelności izolacji pionowych i poziomych budynku czyli osuszanie poddasza, piętra , parteru budynku i piwnicy, a także osuszanie garażu do akceptowalnego, jeżeli chodzi o osuszanie ścian po zalaniu, poziomu 3 % wilgotności masowej oraz 2% lub 3% wilgotności masowej dla posadzki. To samo jeżeli chodzi o osuszanie mieszkania po zalaniu, gdzie firma Protek s.c. dowiezie i rozstawi czysty i przeznaczony do osuszania mieszkań sprzęt . Dmuchawy i osuszacze przeznaczone do osuszania mieszkań po zalaniach są czyste i najczęściej nowe wyposażone w filtry powietrza (osuszacze) oraz liczniki MID (osuszacze i dmuchawy) pozwalające rozliczyć koszty za osuszanie mieszkania po zalaniu z towarzystwem ubezpieczeniowym. Sposób przygotowania kompletnej dokumentacji do rozliczenia kosztów za osuszanie zawsze leży po stronie firmy PROTEK s.c.


Dla tych Państwa co chcą sami przeprowadzić osuszanie ścian i podłóg po zalaniu (stanowi to poniżej 1% klientów ) polecamy wynajem osuszaczy sami od firmy PROTEK s.c .


W przypadku szkód zalaniowych nie zapewni to pełnego zwrotu szkotów za poniesioną szkodę (brak pomiarów, dokumentacji opisowej wyliczenia kosztów energii oraz potwierdzenia przez profesjonalną firmę jaką jest PROTEK s.c. , iż prace wykonano i nastąpiło osuszenie mieszkania czy domu do wartości oczekiwanej przez Klienta oraz przez przepisy i normy).


® PROTEK // All Rights Reserved

produkcja henstudio.eu

USŁUGI

O NAS

KONTAKT

REALIZACJE

REFERENCJE

ZAPRASZAMY

 • ...

  Warszawa, Garażowa 4

  tel. x693 930 655x

  PROTEK

  Profesjonalne Usuwanie Szkód Wodnych

  Protek to firma zajmująca się profesjonalnym usuwaniem szkód wodnych, lokalizacją wycieków, osuszaniem z wilgoci technologicznej, dyżurnym ogrzewaniem i wynajmem profesjonalnych urządzeń do obniżania poziomu wilgotności i ogrzewania.